Blíží se začátek nového roku a s tím i různá novoroční předsevzetí. Avšak nejdůležitější je je dodržet, což může být někdy velmi obtížné. Někdo nemá tak silnou vůli nebo se najde něco, co předsevzetí poruší. Mezi nejčastější novoroční předsevzetí patří určitě přestat kouřit a shodit nějaké to kilo. A jaké předsevzetí si dáváte vy?

Přestat s kouřením

Jedno z nejčastějších předsevzetí, u kterého je dobré mít silnou vůli. V odvykání od kouření vám můžou pomoct žvýkačky a náplasti které tlumí vaši chuť na cigaretu. Elektronická cigareta je také účinný způsob, jak přestat.

Zhubnout

Hubnutí patří mezi nejčastější předsevzetí žen. Během svátků jdou přece jenom kila trochu nahoru, tak je to potom potřeba dostat zase pryč. Můžete navštívit odborníka, který vám vytvoří jídelníček a tréninkový plán. Něco vás to bude stát, ale výsledek se vám (a nejen vám) určitě bude líbit. Pokud nechcete jít za odborníkem, stačí když budete pravidelně cvičit jednoduché cviky jako sedy-lehy, dřepy, prkno atd. a výsledek rozhodně poznáte. Další účinný způsob je změna jídelníčku a pravidelné stravování.

Vydělat více peněz / získat lepší práci

Nejste spokojení se svou prací nebo s penězi které vyděláváte? Tak s tím něco udělejte. Určitě by vám pomohlo povýšení nebo změna práce. Podívejte se po inzerátech a rozešlete své životopisy, třeba se poštěstí a vy budete mít svou vysněnou práci.

Obměnit si šatník

I tohle je možnost a pro některé i velmi příjemná. Udělejte si čas a protřiďte si svoji skříň, určitě se tam najdou kousky, které už jste několik let ani nevytáhli a jen se na ně práší. Věci, které vytřídíte, můžete darovat na charitu. Stačí si jen najít která je vám nejblíž a domluvit se s pracovníky, kdy jim oblečení můžete dovést. A potom stačí jen navštívit nějaký obchoďák a je to.

Najít si novou lásku

Jste sami a nemáte svou drahou polovičku? Třeba vám ji nový rok dovede! Můžete zkusit také seznamky (jako je Tinder), které vám přímo nabídnou ideální polovičku podle vašich ideálů. Nebo vyrazte do společnosti a štěstí se na vás usměje přímo tam.

Zkoušet nové věci

Přijde vám, že váš život běží ve stereotypu? Každý den je stejný jako ten předchozí? Tak s tím něco udělejte, dejte si v restauraci jídlo, které jste ještě nejedli, ochutnávejte nové chutě. Pokud máte rádi muziku, naučte se hrát na hudební nástroj, buď sami v pohodlí domova nebo si najděte učitele. I maličkosti vám mohou udělat radost, zkuste jiný styl oblékání, nebo změňte účes.

Více času na odpočinek a pro rodinu

Jste často v práci a nemáte čas na sebe ani na svou rodinu, skoro je nevídáte a už vás to štve? Udělejte si více času, neberte si práci domů a v práci se utrhněte co nejdříve to půjde. Čím více času budete mít, tím více bude odpočatí a šťastnější.