Zdál se vám zvláštní sen a nerozumíte jeho významu? Každý sen má svůj význam, ať už jde o to, že padáte nebo se snažíte utéct a nemůžete se pohnout z místa. Každou noc se nám zdá 8 až 10 snů, při tom si někdy pamatujeme pouze jeden a přijde nám, že se odehrával v naší mysli celou noc.

Padání

Padáte, padáte a pořád jen padáte, dopadu většinou dosáhnete až probuzením což může být někdy velmi nepříjemné. Experti na sny věří že pokud máme takový sen, znamená to, že nemáte kontrolu nad některým z aspektů vašeho života. Tento sen může naznačovat, že je v našem životě něco, co nás brzdí a měli bychom to nechat odejít.

Pronásledování

Další z obvyklých snů, ať už vás pronásleduje někdo nebo něco, někdy ani nemusíme vědět o co jde. Někteří si tenhle sen vykládají jako znamení hrozícího nebezpečí. Sen může také znamenat, že se cítíte být ohrožení někým, kdo vás děsí nebo vám i ubližuje. Ale nejčastějším vysvětlením je, že před něčím neustále utíkáte a je třeba se tomu postavit čelem.

Sexuální sen

Tento sen může ukazovat na nenaplněnou touhu po intimitě nebo po blízkosti vaší blízké osoby. Podstatou snu může také být, že se cítíte izolováni od ostatních lidí a postrádáte jejich přítomnost. Taktéž můžete toužit po hlubším porozumění sama sebe.

Létání

Tenhle sen může být i velmi příjemný, vyjadřuje že vám roste sebevědomí obvykle související s nějakou novou výzvou či novým úkolem. Může také znamenat první fázi lásky a ukazovat tak na zamilovanost. Využijte tohle období, kdy máte sebevědomí na dobré úrovni a postavte se čelem vašim výzvám.

Nahý na veřejnosti

Tenhle sen se vám za život aspoň jednou během spánku přehraje a určitě vás nepřekvapí že zobrazuje zranitelnost a obnažení. Sen může značit také naznačovat tajemství které skrýváme u kterého rozhodně nechceme ať se jej někdo dozví. Může za to také nejistota s tím, jak nás vnímají lidé v našem okolí. Pokud se vám tento sen zdá často, může poukazovat na nedostatek sebedůvěry.

Smrt

Tenhle sen překvapivě neznamená nic negativního, naopak to znamená že jste se přesunuli z jedné kapitoly, u které jste měli pocit, že jste v ní zaseknutí příliš dlouho. Tento sen může značit nový začátek.

Nenadálé zbohatnutí

Najednou máte velký obnos peněz, ať už jste je vyhráli nebo k nim jakkoliv přišli. Tento sen může poukazovat na to, že si užíváte něco nového, ani to nemusí souviset s penězi. V tomhle případě mohou peníze ve snu znamenat duševní pohodu nebo vyrovnanost. Popřemýšlejte, co činí vás šťastnými.

Cestování

Ať už cestujete v jakémkoliv dopravním prostředku, tento sen naznačuje že toužíte po nějakém posunu ve svém životě, toužíte po změně vaše situace už vás nebaví a vy se nudíte. Naopak také může znamenat, že se snažíte utéct sami před sebou, jelikož máte strach, co byste o sobě mohli zjistit.

A co vaše sny? Co o vás vypovídají?