Beran (20.3. – 19.4.)

Rok 2018 pro vás bude ve znamení kariéry a práce. Pokud jste našli práci, která vás baví a nejste si jistí, jestli do toho jít, určitě to zkuste.

Býk (19.4. – 20.5.)

Býci budou mít spojený rok se vzděláváním. Platí to jak pro studenty, tak i pro ty, kteří už mají po škole. Chtěli jste si udělat barmanský kurz nebo jakýkoliv jiný? Rok 2018 by měl vašim záměrům přát.

Blíženci (20.5. – 21.6.)

Rok 2018 by pro vás měl být rokem prospěšných a přínosných setkání. Možná potkáte někoho, kdo vám nabídne zajímavou práci nebo inspiraci, díky které se posunete někam dál.

Rak (21.6. – 22.7.)

Máte šanci poznat pravou lásku. Ti, kteří jsou ve vztahu si užijí jedny z nejlepších zážitků a ti kteří jsou sami, pravděpodobně někoho potkají. Také pochopíte, že život je příliš krátký na to, ztrácet čas s někým kdo za to nestojí.

Lev (22.7. – 23.8.)

Lvi mají šanci uspět ve všem co se týká zdraví, dali jste si jako novoroční předsevzetí zhubnout? Tak tenhle rok je pro vás jako dělaný, tentokrát to půjde snad úplně samo. Lidé trpící na dlouhodobé nemoci mají dobré vyhlídky na zlepšení zdravotního stavu.

Panna (23.8. – 22.9.)

Rok 2018 je pro vás rokem kreativity a koníčků. Přemýšlíte už dlouhou dobu, že budete chodit na jógu, nebo chodit zpívat? Tak s tím začněte hned po novém roce, najdete, co vás baví a naplňuje, objevíte své druhé já.

Váhy (22.9. – 23.10.)

Rodina. V roce 2018 konečně oceníte co v ní máte, budete si s ní užívat společné chvíle a budete se cítit milovaně. Naplánujte si s rodinou setkání, dodá vám to sílu a možná i inspiraci.

Štír (23.10. – 22.11.)

Následující rok se vyplatí vzít do ruky tužku a papír. Chtěli jste si začít psát deník, nebo napsat dopis známým, začít psát knihu nebo nějaký projekt? Rok 2018 je pro to jako dělaný. Je velká šance že se vám díky tomu otevřou možnosti, o kterých jste ani nesnili.

Střelec (22.11. – 21.12.)

Střelci to budou mít tenhle rok dobré po finanční stránce. Dostanete své výdaje pod kontrolu a na obzoru jsou taky nějaké mimořádné příjmy, možná z dobře placené práce možná se na vás usměje štěstí v loterii.

Kozoroh (21.12. – 20.1.)

Pro kozorohy tohle bude rok duchovní, mají totiž dobře našlápnuto v tom přestat lhát sami sobě a přijmout to, jací jsou. V roce 2018 k sobě buďte upřímní, může to mít totiž vliv na vás další život.

 

Vodnář (19.1. – 18.2.)

Pro vodnáře bude rok 2018 o přátelích. Poznáte, kteří jsou ti praví, budou vám na blízku a budou vaší oporou, užijete si s nimi hodně zábavy. Pokud máte pocit, že nikoho takového nemáte, nebojte se. Buď to, to bude někdo, do koho byste to neřekli nebo někoho takového poznáte.

Ryby (18.2. – 20.3.)

Stres známe každý ať už je z čehokoliv. Ryby v následujícím roce přijdou na to, jak se s ním vypořádat, ať už si najdete nějaké oblíbené místo, kde budete relaxovat nebo to bude doma s čajem a knihou v ruce.