11.11. – tisíce slev na Aliexpress a peníze zpět k tomu!

11.11. není jen zajímavé datum, tento den již několik let vyhlašuje server Aliexpress.com jako „Global shopping festival“, což pro nás znamená slevy na většinu sortimentu.

Slevy na zboží se pohybují místy až kolem 70%, můžeme tak natrefit na opravdu levné a kvalitní kousky oblečení, elektroniky, nebo doplňků. Samozřejmostí je také možný zisk slevových kupónů v hodnotách od 14 do 150 dolarů. Více o této akci, slevových kupónech a přehled zlevněných produktů naleznete zde. Při větším nákupu je potřeba vzít v úvahu i CLO a DPH, více informací naleznete například na serveru pcdays.cz, který se problematice nákupů ze zahraničí věnuje ve svém seriálu.

A co víc, za nákup ze serveru Aliexpress můžete získat zpět procenta z nákupu, díky využití portálu PlnáPeněženka.cz, o kterém již byla řeč v článku „200Kč na Dámejídlo.cz zdarma!“. Jedná se o stránku, která vám jednoduše vrátí peníze za vaše nákupy. Stačí před nákupem zavítat na tyto stránky, zvolit obchod a po nákupu vám budou určitá procenta z nákupu vrácena na účet. Navíc registrací přes tento odkaz získáte 50Kč bonus za registraci. Na stránkách obchodu PlnáPeněženka se také dozvíte jak nakupovat z Aliexpressu.

Mohu potvrdit, že server PlnáPeněženka.cz opravdu peníze z nákupů vrací :-)

Mohu potvrdit, že server PlnáPeněženka.cz opravdu peníze z nákupů vrací 🙂

 

 

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Taky jsem hodne nakupoval, supr akce. Ted zas bude black friday, to zas bude prázdná peneženka 🙂

Napsat komentář

Close