Každý z nás chce být borec a zaujmout své okolí svým šarmem. A kdo ne, ten lže. Někdy to však není jednoduché a je potřeba doslova alchymie k tomu, aby se vše povedlo tak, jak by mělo. Pojďme se podívat na ty nejdůležitější věci, které z vás udělají pravého borečka!

Vytažený límeček polo triček

Polo trika s límečkem z vás frajera neudělají. Původně tato trika nosili snobové, hrající koňské pólo, odtud také jejich název. Pokud si jej obléknete, budete v něm vypadat blbě. Ale stačí jednoduchý trik a budete za opravdového borce. Ptáte se, jaký trik to je? Jednoduše zvedněte límeček. Žádná vám neodolá, úspěch zaručen.

Brýle na hlavě zezadu

Teď přišel ten pravý čas ukázat všem, jaký jste borec, i když vás ostatní uvidí jen zezadu. Nasaďte si sluneční brýle naopak. Kýžený efekt je podtržen zejména, pokud máte pleš. Nosit brýle takto je kumšt, a ne každý to zvládá. Ostatní vás tak budou moci obdivovat i když k nim budete zády. Dejte si jen pozor na to, že místo pod brýlemi se vám neopálí, a proto si svou pleš důkladně namažte krémem s vysokým UV faktorem, jinak budete vypadat komicky.

Berte si všude s sebou vlastní jídlo

Cestujete, jedete na výlet, nebo dovolenou? Tak to můžete ukázat ostatním, jaký jste borec tím, že si s sebou vezmete doma udělané jídlo. Vaše okolí vás bude obdivovat, jaký jste skvělý kuchař a všichni vám budou jen tiše závidět. A proto si svůj řízek mezi dvěma chleby ve vlaku otevřete v momentě, kdy se na vás budou všichni koukat. A až si budete v Chorvatsku ohřívat domácí guláš, otevřete okna dokořán, aby i za hranicemi věděli, že u nás nežijí jen pojídači hamburgerů, kebabů a štanglí vysočiny!

Nikdy nedávejte dýško

Tohle je jeden z nejdůležitějších triků. Pokud jdete do nějaké normální restaurace, nikdy nedávejte dýško. A to platí zejména, pokud s sebou máte dívku a jste na rande! Chraň vás ruka páně, abyste dali dýško. A proč? Pokud nedáte dýško, bude si číšník myslet, že jste byl nespokojen – asi proto, že jste zvyklý na vyšší standard. A je důležité, aby si tohle myslela i vaše nastávající. Dejte ji jasně najevo, že vy jste tady ten borec a jen za průměrné jídlo si dýško restaurace nezaslouží. Vy budete mít plusové body, možná si vrznete a ještě ušetříte!

Ponožky v sandálech

Poslední dobou je tohle téma často omílané, ale to si jen náctiletí puberťáci dělají legraci ze starších. Ponožky v sandálech noste vždy. Pokud se vám budou smát, argumentujte tím, že se alespoň nenachladíte. I v létě, každý přece ví, že u země se drží chlad! Borec je ten, kdo se stará o své zdraví!

Dejte najevo, že se vyznáte v politice

Nebojte, nemusíte se v ní vyznat. Nikdo po vás nechce, abyste sledovali Duel Jaromíra Soukupa, nebo Otázky Václava Moravce a další nudné kraviny. Stačí se naučit několik argumentačních obratů, které z vás udělají borce i přes politiku! Jednoduše, pokud se budete bavit o něčem, co vás vytáčí, sveďte to na někoho známého. V poslední době frčí Kalousek, Babiš, Drahoš, Soros, Merkelová a ten černoch Feri. Všem ze svého okolí vyrazíte dech svými znalostmi a budete za borce.

Poslouchejte hudbu z přenosného reproduktoru

Zapomeňte na sluchátka, poslouchejte hudbu přes přenosný reproduktor! Má to dvě výhody, jednak je zvuk z reproduktorů kvalitnější a hlavně se na vás všichni otočí. Nikdy nebyl jednodušší způsob, jak na sebe upozornit. A aby vás někdo jen tak neodsoudil za poslouchání Zagorky, pusťte se tu nejdivnější hudbu na světě, která nedává žádný smysl. Hlavní je, že bude hrát dostatečně nahlas. Jestli vše ostatní nezabralo, tak trik s reproduktorem je tutovka!

A to nejdůležitější nakonec..

Dnes je první apríl. Den, kdy si novináři mohou dovolit vypustit do světa kachnu. A tento článek je kachnou tuplovanou. Takže pokud jste si při čtení článku říkali, že vše splňujete a je z vás ten největší borec na světě, měli byste se nad sebou zamyslet.