Jak složit triko za pár sekund

Člověk většinu svého života stráví prováděním zbytečností, není proto divu, že se odjakživa snažíme najít způsoby, jakými co nejvíce urychlit každodenní činnosti. Jednou takovou je skládání trik. Ano, existuje tady klasická cesta, jakou známe snad všichni, ale vše lze stihnout mnohem rychleji, někdy už za pouhé dvě sekundy!

Tak na tohle zapomeňte. Existuje i rychlejší cesta, jakou lze docílit stejného výsledku!

Trik je v tom, uchopit triko za dva body. A o jaké body jde? Bod B najdeme přesně v polovině vzdálenosti mezi ramenem a krkem. Pokud v tomto bodu povedeme přímku až na spodní část trika a zároveň v polovině uděláme pomyslnou kolmou přímku, v místě, kde se obě přímky protínají leží bod A. K přesnému složení však potřebujeme ještě bod C, ten se nachází na spodní části naší první pomyslné přímky.

screen shot 2014-01-07 at 9.25.14 am

Zní to složitě, ale fotografie snad poví víc.

A nyní to nejsložitější – správě tyto body uchopit a provést jeden zázračný pohyb, kterým se triko kouzelně složí. Uchopíme tedy bod A do levé ruky a bod B do pravé ruky. Následně bod B překlopíme na bod C, vytáhneme pravou ruku z trika a máme složeno. A aby to nebylo ve výsledku složitější, než se na první pohled zdá, je tady krátké video, ve kterém je celý popisovaný postup.

← Previous post

Next post →

1 Comment

  1. Díky tomuhle triku skládáme s radostí celá rodina 🙂

Napsat komentář

Close