Valentýn, den všech zamilovaných, se blíží jako neřízená střela. Taky že už zbývá jen posledních pár dní. Máte už pro svou milou polovičku dárek nebo jste na to úplně zapomněli? Tak honem něco vymyslet, ať uděláte svému miláčkovi radost.

Mezi nejzajímavější dárky určitě patří „pojmenuj si svou hvězdu“, jedná se o box, ve kterém naleznete kód vaší hvězdy, návod, jak postupovat při pojmenování a instrukce. Kód je jedinečný, to znamená, že se nemůže stát, že byste pojmenovali hvězdu, která již jméno má. Najdete zde také podrobné instrukce, jak vaši hvězdu na obloze najít. Cena tohoto boxu se pohybuje okolo 500,- Kč.

 

Má vaše polovička ráda masáže a jakoukoliv relaxaci? Tak to by ji určitě potěšil nějaký masážní set nebo například lávové kameny. Kameny se mohou používat jak studené, tak horké, studené napomáhají léčit otoky, záněty a různé bolesti, na druhou stranu horké kameny uvolňují svaly a zbavují tělo napětí. Kameny se mohou rozmístit po celém těle, například na krk kolem páteře nebo na paže. Kameny se jednoduše nahřívají v horké vodě a poté přikládají na ztuhlé svaly. Set lávových kamenů můžete sehnat i za cenu okolo 100 korun.

 

Udělejte svému miláčkovi krásné ráno! Pokud nemáte pořiďte si snídaňový stolek do postele, který seženete do 500 korun a připravte vynikající snídani. Můžete se nechat inspirovat našimi valentýnskými recepty. Takový ovocný salát, palačinky s Nutellou, voňavá káva a džus z čerstvé šťávy pomerančů může taky potěšit!

 

Celý den v práci a potkáte se až večer? Žádný problém, napusťte si vanu, přidejte hodně pěny, zapalte si nějaké hezky voňavé svíčky, můžete také koupit konfety ve tvaru srdce, které jsou vyrobeny z mýdlového papíru a přidat je do koupele. Nalijte si vy a vaše polovička nějaké dobré víno, nachystejte si něco dobrého na pozobkávání a hurá na odpočinkový večer.

 

Jako skvělý dárek jsou určitě párová trička, ať už jakkoliv potištěná, může tam být například „KING „a „QUEEN „a mnoho dalších. Aspoň budou všichni vědět, že vaše polovička není k mání.

 

K zaručeným tipům patří také plyšáci. V období svátku svatého Valentýna lze v mnoha obchodech zakoupit plyšové medvědy nejrůznějších velikostí. Radost vykouzlíte také plyšovým srdcem, nebo polštářkem ve tvaru srdce. Plyšoví medvědi tvoří tradičně nejoblíbenější dárek, se kterým určitě nešlápnete vedle.

Chcete darovat něco, co bude mít váš miláček neustále u sebe? Pak zvolte klasiku v podobě bižuterie. Náušnice, řetízek s přívěskem, náramek, apod. jsou zaručeně úspěšné dárky. Pokud však chcete být originální, zkuste se vyhnout obchodu Pandora 🙂