K Vánocům neodmyslitelně patří také dárky. Štědří chtějí být také tuzemští operátoři a tak si připravili pro své zákazníky příjemné dárky. Jako první své dárky odhalilo O2.

30 GB dat k tarifu zdarma

Pro mnohé nejpříjemnějším dárkem bude navýšení datového balíčku o 30GB, respektive o 10 GB měsíčně po dobu tří zúčtovacích období. Tento dárek mohou využívat zákazníci operátora s aktivovanými tarify , FREE CZ, FREE CZ data L, XL a XXL, Free CZ data 5GB, FREE Evropa, Free Evropa data XL, FREE EU, FREE EU data L, XL a XXL, FREE EU PLUS, FREE EU PLUS data XL a XXL, [:kůl:] Data 2 GB, MBB 5GB/10GB/20GB. Akce neplatí pro zákazníky O2 Family, nabídka je pak platná do 31.12.2016 a tohle datum určuje, kdy nejpozději lze dárek aktivovat.

Pro každé telefonní číslo je možné využít dárek jen jednou a akce platí pro nové i stávající zákazníky. Balíček bude fungovat po celé zúčtovací období, ve kterém jej aktivujete a ve dvou následujících. Dárek zvýší standardní objem dat o 10 GB, nevyčerpané data se nepřenášejí. Data z dárku se začnou odečítat až po vyčerpání standardního objemu dat.

Dárek je potřeba nejprve získat, to je možné na stránce https://www.o2extravyhody.cz/cz/detail/vyhody-o2-vanocni_darek_od_o2_30gb_dat_k_vasemu.html a následně také aktivovat. Více informací a celé podmínky má operátor vyvěšeny na stránce http://www.o2.cz/osobni/vanoce-2016/.

Na výše uvedené stránce klikněte na tlačítko „Získejte výhodu“. Zadejte své telefonní číslo, na které během okamžiku obdržíte SMS se slevovým kódem. Tento kód pošlete na telefonní číslo 999111. Aktivaci balíčku vám operátor potvrdí SMS zprávou a ihned poté jej bude možné využívat. Aktivaci je možné provést také v Moje O2, v kterékoliv O2 Prodejně nebo zavoláním na zákaznickou linku 800 02 02 02.

Dalších až 30 GB je pak možné navíc získat i skrze projekt Datomat.

Neomezené volání na tři měsíce zdarma

Neomezené volání na tři měsíce zdarma je pro mnohé zajímavější nabídka. Získat ji mohou všichni ti, kdo ve svém tarifu nemají neomezené volání. Balíček je možné aktivovat až do 31. 12. a jako v případě předchozí nabídky, i tato neplatí pro zákazníky O2 Family.

I zde bude balíček platit po zbytek stávajícího a další dvě zúčtovací období. Nabídka se vztahuje na všechny hovory mobilních i pevných sítí v rámci ČR, neplatí pro hovory do zahraničí. Pokud využíváte jiných balíčků, budou vám naúčtovány.

Postup pro aktivaci dárku je stejný, naleznete jej na stránce https://www.o2extravyhody.cz/cz/detail/vyhody-o2-vanocni_darek_od_o2_neomezene_volani_do.html. Více informací a celé podmínky naleznete na stránce http://www.o2.cz/osobni/vanoce-2016/.