Získejte Deezer Premium+ na 6 měsíců zdarma

V dnešní době si můžeme vzít svou oblíbenou hudbu kamkoliv. V posledních letech se však rozmohl nešvar v podobě stahování hudby, za kterou jsme nezaplatili. Existuje mnoho služeb, které nabízí streamování hudby zdarma, nebo s drobnou reklamou. Když však chceme nějakou využívat i bez připojení k internetu, je potřeba zaplatit. Částky se pohybují kolem 160 korun za měsíc, což je vcelku lidová cena.

Pojďme si je v rychlosti představit. V české republice existuje služba Google Play Music od společnosti Google, která nabídne neomezený přístup k hudbě za 149 Kč měsíčně. Máme zde i velmi oblíbenou službu Spotify, která v placené verzi stojí měsíčně necelých 6 EUR, tedy kolem 160 Kč. V neposlední řadě zde máme i Deezer, který stojí zhruba stejně, tedy 165 Kč za měsíc. Pro všechny služby samozřejmě existují také aplikace pro mobilní telefony, desktopy a hudbu lze přehrávat i skrze webové rozhraní.

Právě poslední zmíněná služba nabízí výhodnou nabídku – 6 měsíců na zkoušku zdarma. Není to jen pro každého a abyste tuto nabídku mohli využít, musíte vědět, jak na to.

Návod, jak získat Deezer Premium+ na 6 měsíců zdarma:

Stejnou nabídku, tedy Deezer Premium+ na půl roku, dostanete u operátora T-mobile, pokud podepíšete smlouvu S námi bez hranic+. Studenti pak mohou mít Deezer Premium+ s 50% slevou.

← Previous post

Next post →

2 Comments

  1. našel jsem číslo, na které dorazila SMS s kodem OK, ale po zadani kodu se ukazala hlaska, neni dostatecný kredit nebo tak něco a platba neprobehla. Jak to mohlo projit vam? Je nekdo komu to fungovalo?

Napsat komentář

Close